Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Villamosmérnök Projektmenedzser

Cég neve: Greentechnic Solar Kft

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület Orion Park

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari és kereskedelmi naperőmű projektek tervezése, szervezése, lebonyolítás
  • akkumulátoros energiatározó projektek tervezése, szervezése, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a beruházókkal, a tervező és kivitelező partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosipari felsőfokú végzettség
  • Kisfeszültségű villamos védelmek ismerete
  • Műszaki, gazdasági, szervezési, projektmenedzsment ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Teljesítmény orientált attitűd
  • Önállóság, jó szervezői készség
  • Számítógépes ismeretek (AutoCAD, MS Word, Excel, Power Point)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • a magyar energiapiac működésének logikájának, struktúrájának és szereplőinek ismerete
  • TSO, DSO munkatapasztalatok
  • Tervezési és/vagy kivitelezési területen szerzett gyakorlat, de lehet pályakezdő is
  • Napelemes rendszerek kivitelezési projektvezetési gyakorlat
  • Villamosipari kivitelezési projektvezetési gyakorlat
  • Német vagy kínai nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • változatos, érdekes munka, kulturált munkakörülmények
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • biztos stabil cégháttér, piacvezető vállalatnál
  • gépkocsi használat, mobiltelefon, laptop
  • rugalmas munkaidő és home office munkavégzési lehetőség
  • csengdui továbbképzési lehetőség

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje a karrier@greentechnic.hu címre a jövedelemigény megjelölésével Villamosmérnök Projektmenedzser pozíció megjelölésével