Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Pénzügyes munkatárs

A Greentechnic Solar Kft naperőmű beruházásokkal, ipari és kereskedelmi célú erőművek fejlesztésével, építésével és üzemeltetésével foglalkozik.

Bővebb információt a cégismertetőben talál a cég honlapján.

www.greentechnic.hu

Csatlakozzon hozzánk

Cég neve: Greentechnic Solar Kft.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület Orion Park

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlázás- bejövő számlák kezelése
  • Utalási tételek bankba rögzítése
  • Kintlévőség kezelés és ellenőrzés
  • Házipénztár kezelése
  • Pénzügyi tervezési folyamatban és nyomon követésben való aktív részvétel (Budget, Forecast, Terv-Tény összehasonlítások stb.)
  • Kivitelezési projektek pénzügyi ellenőrzése, költségelemzése
  • 15-20 kolléga havi teljesítményük összesítése, elemzése, motivációs rendszer kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú szakirányú szakképzettség – pénzügy, számvitel, controlling
  • MS Office ismeret, magas szintű Microsoft Excel tapasztalattal (függvények, kimutatás elemzések, diagramok stb.), adatbáziskezelő ismeret
  • lelkiismeretes, felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Pontos és precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, együttműködési képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hiszi, hogy alapvetően nincsenek bonyolult dolgok, minden problémára létezik megoldás, melyekhez a tények, számok, adatok, információk alapos elemzése vezet
  • kíváncsi, tájékozott, analitikus gondolkodó, racionális és eredményorientált személyiség
  • rendszerez, elemez, felfedi az összefüggéseket és másoknak is segít megérteni azokat
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • változatos, érdekes munka, kulturált munkakörülmények
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • biztos stabil cégháttér, piacvezető vállalatnál
  • rugalmas munkaidő és home office munkavégzési lehetőség
  • laptop, mobiltelefon
  • továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje a karrier@greentechnic.hu címre a jövedelemigény megjelölésével „Pénzügyes munkatárs” pozíció megjelölésével